Pasjaça (Pantelej)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Pasjaçë
Пасјача
Fshat
Vendndodhja
Pasjaçë is located in Serbia
Pasjaçë
Pasjaçë

Koordinatat: 43°21′28″V 22°3′46″L / 43.35778°V 22.06278°L / 43.35778; 22.06278

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Pantelej
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 617 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 21′ 28″ Veri

22° 3′ 46″ Lindje

Pasjaçë (serbisht: Пасјача/Pasjača) është fshat në komunën e Pantelejt, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]