Ministria e Energjisë dhe Industrisë e Shqipërisë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Koordinatat: 41°19′38″N 19°49′4″E / 41.32722°V 19.81778°L / 41.32722; 19.81778

Ministria e Energjise dhe Industrise është një ministri e Republikës së Shqipërisë.

Historiku[redakto | redakto tekstin burimor]

Ministrat ndër vite[redakto | redakto tekstin burimor]