Ministria e Energjisë dhe Industrisë e Shqipërisë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Koordinatat:41°19′38″ Veri 19°49′04″ Lindje 41.327222° Veri 19.817778° Lindje

Ministria e Energjise dhe Industrise është një ministri e Republikës së Shqipërisë.

Historiku[redakto | redakto tekstin burimor]

Ministrat ndër vite[redakto | redakto tekstin burimor]