Ministria e Arsimit dhe Sportit e Shqipërisë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Ministria e Arsimit dhe Shkencës e Shqipërisë)
Shko te: navigacion, kërko

Ministria e Arsimit dhe Sportit është një ministri e Republikës së Shqipërisë.