Ministria e Arsimit dhe Sportit e Shqipërisë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Koordinatat: 41°19′43.88″N 19°48′43.88″E / 41.3288556°V 19.8121889°L / 41.3288556; 19.8121889

Ministria e Arsimit dhe Sportit është një ministri e Republikës së Shqipërisë.