Ministria e Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujrave e Shqipërisë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Koordinatat: 41°19′36″V 19°49′6″L / 41.32667°V 19.81833°L / 41.32667; 19.81833

Ministria e Bujqësisë, Ushqimit dhe Mbrojtjes së Konsumatorit është një ministri e Republikës së Shqipërisë.