Jump to content

Përdoruesi:ZVolac

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Numërimi i redaktimeve

Wikipedia:Babel
sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
Emblema e Gjilanit Ky përdorues vjen nga Gjilani.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
Firefox Ky përdorues ndihmon Wikipedinë duke pëdorur Mozilla Firefox.
Këtij përdoruesi i pëlqejnë librat.
Logo e Wikipedia Weekend
Logo e Wikipedia Weekend
Ky përdorues është pjesëtar i projektit Wiki Weekend Tirana 2016

Logo e WAK2018 Ky përdorues është pjesëtar i projektit WikiAcademy Kosovo 2018


                          


ZVolac (diskutim · kontribute)
IDENTIFIKIMI
:- Identiteti: Edi Asllani
:- Vendlindja: Gjilan, Kosovë,
:- Profesioni: Nxënës
:- Vend ndodhja: Gjilan, Kosovë
:- Hobi: Leximi,Muzika

Përshëndetje ZVolac, mirëserdhe në Wikipedian në shqip !

Kjo është faqja juaj e diskutimit, në të cilën do të merrni mesazhe nga përdoruesit e tjerë. Në qoftë se ke pyetje mund të adresohesh pa ngurrim tek Oda e fillestarëve, ku një përdorues me eksperiencë do të ketë mirësinë të të përgjigjet sa më shpejt.

Përpara se të redaktoni një faqe në Wikipedia ne do t’iu rekomandonim të lexonit se si redaktohet dhe formatohet një faqe. Gjithashtu është e këshillueshme që të përdorni livadhin tonë për të eksperimentuar përpara se të redaktoni një artikull në Wikipedia. Në qoftë se dëshironi të krijoni një artikull të ri ndiqni Kujdestarin e artikujve, i cili do t’iu ofrojë ndihmë hap pas hapi. Kujdes, ju nuk duhet të kopjoni tekst nga faqet e tjera në internet dhe ta vendosni në Wikipedia! Gjithashtu gjatë katër ditëve të para të krijimit të llogarisë nuk do të mund të zhvendosni faqe nën një titull të ri alternativ.

Për t’iu përgjigjur një mesazhi nga një përdorues tjetër, duhet të shkoni në faqen e tij të diskutimit dhe të shtypni komandën “Shto një temë (të re diskutimi)”. Mos harro që diskutimet e tua duhet ti nënshkruash me (~~~~) ose thjesht shtyp butonin në fund të mesazhit tënd.

faqen tuaj të përdoruesit ju mund të shkruani shkurtimisht rreth vetes tuaj në mënyrë që wikipedianët e tjerë të të njohim më lehtë. E këshillueshme do të qe përdorimi si stampës {{Babel}}. Në qoftë se dëshiron ti mund të vendosësh edhe vendbanimin tënd aktual në hartën e wikipedianëve.

Mos harroni të ndryshoni preferencat tuaja.

Wikipedianët të urojnë punë të mbarë! -- Leon Hajdari


Not Albanian? sq-0? Click here!