Përdoruesi diskutim:Fjollabeqiraj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Fjollabeqiraj. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Hi it seem that you are putin new articel of catalanian culture in albanian Wiki! let me lnko the list of it that i can make the language mor albanian than google translate. Es scheint dass Sie neue Artikel in alb. Wiki plazieren schicken Sie mir damit ich die Sprache redaktieren kann.

Ai capito  ti posso aiutare..

--Maja e Lëpjetës (diskutimet) 11 prill 2014 17:26 (CEST)Reply[reply]

Pershendetje, faleminderit qe me ofruat ndihmen tuaj! Une po marr pjese ne nje gare qe organizon Katalunia dhe perkthej nga anglishtja dhe besoj qe po ia dal mire. Sidoqofte, gara perfundon pas dy ditesh. --Fjollabeqiraj (diskutimet) 13 prill 2014 10:20 (CEST)Reply[reply]

Suksese!!! Po te duhet ndonje ndihme me bej ze!--Maja e Lëpjetës (diskutimet) 13 prill 2014 12:20 (CEST)Reply[reply]

Catalan Culture Challenge Barnstar[Redakto nëpërmjet kodit]

The Catalan Culture Challenge Barnstar
Barnstar senyera.png
Hi Fjollabeqiraj!

Thank you very much for participating in the Catalan culture challenge, we hope you had a great time. As promised, here you have the Catalan Culture Challenge Banstar, show it with pride!
If you enjoyed this experience, you'll be most welcome to join us next 10th May at the Joan Miró Global Challenge. Moltes gràcies!

--ESM (diskutimet) 26 prill 2014 16:48 (CEST)Reply[reply]

Catalan Culture Challenge 4th Winner[Redakto nëpërmjet kodit]

FELICITACIONS!!!! Hi, we congrat to inform you that you are the 4th position Winner of the Catalan Culture challenge, with 928 points. In order to proceed to send you the awards, it would be great if you can send us an email to glam®wikimedia.cat so we can proceed. Yours. Kippelboy. Amical Wikimedia.--Kippelboy (diskutimet) 29 prill 2014 16:08 (CEST)Reply[reply]

Can you help me a little bit about the procedure of sending the email on your add? Or contact me on f_beqiraj1@hotmail.com Thank you! --Fjollabeqiraj (diskutimet) 29 prill 2014 18:16 (CEST)Reply[reply]

Joan Miró Global Challenge[Redakto nëpërmjet kodit]

Hey Fjollabeqiraj,
Thank you for your interest in the Joan Miró Global Challenge event. The real life meetup in Barcelona will be a simple one: we'll meet at Fundació Joan Miró next 10th May at 10am to start editing together until 8pm. The institution will provide us with bibliography, lunch, refreshments, a guided visit to their archive, and a handmade mironí stuffed toy.

Hope the plan sounds appealing to you. Please let me know if you'll be coming and if I can be of any further assistance. --ESM (diskutimet) 30 prill 2014 09:27 (CEST)Reply[reply]

Join the Umepedia Challenge![Redakto nëpërmjet kodit]

Hi there,

I noticed your fantastic contributions to the Catalan Culture Challenge and wanted to invite you to a similar contest!

This month (1st-31st May) you are invited to take part in a writing contest about the northern city of Umeå, which currently is the European Capital of Culture. These 40 important articles are needed in your language as we hope to place QRpedia signs next to these landmarks in Umeå during 2014, making it easier for tourists and immigrants to enjoy the city's history and culture. This will make Umeå the first Wikipedia city in the Nordic countries! :-)

I hope that you will join the fun and take part in translating or improving these 40 articles and win great prizes!

Kind regards, John Andersson (WMSE) (diskutimet) 5 maj 2014 17:26 (CEST) (project manager for Umepedia)Reply[reply]Hi John Andersson,
Thank you very much, I will participate in this challenge and it will be my pleasure to give my contribute :)!
Best wishes, --Fjollabeqiraj (diskutimet) 5 maj 2014 19:16 (CEST)Reply[reply]
Wonderful! Best of luck! John Andersson (WMSE) (diskutimet) 5 maj 2014 19:56 (CEST)Reply[reply]

Stacioni Qendor Umeå and Stacioni Qendror i Umeå-s[Redakto nëpërmjet kodit]

Hello, it looks like these articles might need to merge. Could you and User:Ngadhnjimi5 work that out? --Jan Ainali (WMSE) (diskutimet) 9 maj 2014 11:50 (CEST)Reply[reply]

You are invited to join the Menu Challenge![Redakto nëpërmjet kodit]

Hi,

I am writing to you as you were one of the wonderful participants in the Umepedia Challenge. Now we would like to invite you to participate in our contest the Menu Challenge, that will continue until the 27 May! There we would need your help with adding translations, photos and/or audio recordings to Wikidata about ingredients and dishes that will be served on the food fair Taste Stockholm. We will use your work to show the endless possibilities with open data and crowdsourcing to all the fair's thousands of visitors. So please join us today! You might even win one of the great prizes. All information how to participate in the contest can be found here. Let's get some #tastydata!

Kind regards, John Andersson (WMSE) (diskutimet) 12 Maj 2015 17:37 (CEST)

PS. Please help us spread the word!

Hello,

Thanks for writing and inviting me :). I'm happy to be part of this and I will participate with another account Athens382. It's always pleasure to participate in your contests. --Fjollabeqiraj (diskutimet) 13 Maj 2015 13:15 (CEST)

Catalan Culture Challenge 2016 edition[Redakto nëpërmjet kodit]

I apologize if this message is not in your language. Please help translate it.

From February 21 to March 6 we organise the 2nd edition of Catalan Culture Challenge, a Wikipedia editing contest in which victory will go to those who start or improve the greatest number of articles about 11 key figures of Catalan culture. You can take part by creating or expanding articles on these people in your native language (or any other one you speak). It would be lovely to have you on board again. :-)

We look forward to seeing you!

Amical Wikimedia --Kippelboy (diskutimet) 17 shkurt 2016 12:22 (CET)Reply[reply]

Hello,

Thanks for writing and inviting me :). I'm happy to be part of this. It's always pleasure to participate in your contests. --Fjollabeqiraj (diskutimet) 21 shkurt 2016 21:55 (CET)Reply[reply]

Kontrolluese[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje Fjollabeqiraj,

Urime, tani jeni një Kontrolluese. Një punë e shkëlqyer deri më tani dhe shpresoj të vazhdoni kështu. Wikipedia shqip ka nevojë për përdorues cilësor, në ndër do jeni dhe ju :). --Liridon (diskutimet) 27 shkurt 2016 21:06 (CET)Reply[reply]

Catalan Culture Challenge Barnstar[Redakto nëpërmjet kodit]

The Catalan Culture Challenge 2016 Barnstar
Barnstar senyera.png
Hi Fjollabeqiraj!

Thank you very much for participating in the Catalan culture challenge 2016, we hope you had a great time. As promised, here you have the Catalan Culture Challenge Banstar, show it with pride!

You are one of the winners of the contest we will contact you via email to sending you the prizes. Congrats! --Kippelboy (diskutimet) 8 mars 2016 11:51 (CET)Reply[reply]

Participate in the Ibero-American Culture Challenge![Redakto nëpërmjet kodit]

Hi Fjollabeqiraj !

Iberocoop has launched a translating contest to improve the content in other Wikipedia related to Ibero-American Culture.

We would love to have you on board :)

Please find the contest here: https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Translating_Ibero_-_America/Participants_2016

Hugs!--Anna Torres (WMAR) (talk) 15:06, 9 May 2016 (UTC)

Faqet me ndryshime në pritje[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje!

Ky është një mesazh gjysmë i automatizuar i dërguar te të gjithë personat që kanë veglat e kontrolluesit (duke përjashtuar administratorët). Kontrollimi është një privilegj i cili u jepet vullnetarëve, redaktimet e të cilëve kanë qenë të sakta dhe i kanë shërbyer komunitetit. Përveç privilegjit që t'u pranohen menjëherë redaktimet që bëjnë, kushdo që ka veglat e kontrolluesit ka gjithashtu përgjegjësinë për të kontrolluar redaktimet e të tjerëve. Kjo gjë mund të realizohet lehtësisht duke parë ndryshimet më të fundit me anë të një shtypjeje te butoni majtas që lexon Ndryshimet më të fundit. Një mënyrë tjetër për ta realizuar këtë gjë, është me anë të faqes këtu e cila gjendet te Faqet speciale. Faqja e mësipërme liston të gjitha faqet me ndryshime në pritje sipas kohës që ato janë kryer. Aktualisht, Wikipedia ka 148 kontrollues e megjithatë së shpejti do të kapim numrin e 500 faqeve me ndryshime në pritje nëse nuk fillohet kontrollimi masiv i tyre. Faqet me më shumë kohë në pritje kanë rreth 1 muaj aty. Nëse për 1 muaj bëhen rreth 500 faqe me ndryshime në pritje atëherë kuptohet që procesi i mirëmbajtes është një proces i cili duhet të jetë i vazhdueshëm pasi mund të dalë jashtë kontrollit me shpejtësi.


Ju lutem, ndihmoni të kontrollojmë ndryshimet në pritje dhe ç'është më e rëndësishmja, ndihmoni të ndërgjegjësojmë vullnetarët kontrollues në komunitetin tonë për privilegjet e përgjegjësitë që ata kanë. Konsideroni gjithashtu mundësinë e vendosjes së stampës {{Kontrollues topicon}} në faqen tuaj të përdoruesit për të treguar gjendjen tuaj si kontrollues si dhe për të bërë më të lehtë gjetjen dhe kontaktimin tuaj nga komuniteti në rast nevoje. Për çdo pyetje në lidhje me procesin e kontrollimit apo të vendosjes së stampës mos ngurroni të më shkruani në faqen time të diskutimeve. - Berishasinan (diskutimet) 24 maj 2019 15:16 (CEST)Reply[reply]