Portal diskutim:Shqipëria

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi portalin Shqipëria. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
< Përmbajtja < Portale < Gjeografi < Evropa < ShqipëriaMirsevini në diskutimet e Portalit të Shqipërisë

Hapësira e diskutimeve


Përditësimi i Portalit[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndejte, Klein Muçi! Unë sapo përditësova Portal:Shqipëria dhe Diskutimin e saj me stampat të cilat ju tregova dje. Besoj se duket më bukur dhe më e qartë, por do ca punë për përditësimin e plotë të saj. Duhet të krijoj edhe një Stampë tjetër, e cila është Mbyllja e Portalit. Gjithsesi, më thuaj nëse të pëlqen. — Shkodranci (diskutimet) 2 nëntor 2022 15:42 (CET)Reply[përgjigju]

Shkodranci, nuk është keq (edhe pse stampa në fjalë ka shkaktuar zhvendosjen anash të diskutimeve nëse e sheh) por siç u shpreha më parë, problem te portalet mbetet përmbajtja. Portalet në përgjithësi nuk vizitohen AQ shumë dhe te EnWiki. Përmbajtja e tyre duhet të jetë shumë interesante që të tërheqë lexues. Gjithsesi estetika është një nga mënyrat për ta bërë më tërheqëse kështu që dhe ky është nga hapat në drejtimin e duhur. — Klein Muçi (diskutimet) 2 nëntor 2022 20:38 (CET)Reply[përgjigju]