Jump to content

Sellarca e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Sellarcë e Poshtme
Fshat
Popullsia
 • Gjithsej693
{{{postal_code_type}}}
1216
TargatTE

Sellarcë e Poshtme është fshat në fshat në komunën e Brevincës, Maqedoni.


Sipas regjistrimit të vitit 2002, në fshatin Sellarcë e Poshtme jetonin 693 banorë nga të cilët 690 ishin Maqedonas dhe 3 të tjerë.