Jump to content

Stençe

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Stençe
Fshat
Popullsia
 • Gjithsej150
{{{postal_code_type}}}
1216
TargatTE


Sipas regjistrimit të vitit 2002 në fshatin Stence jetonin 150 banorë nga të cilët 149 ishin sllavo-maqedonë dhe 1 tjetër.