Skeda:Romania counties blank big.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.168 × 880 px, madhësia skedës: 117 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Data (original upload date)
Burimi No machine-readable source provided. Own work assumed (based on copyright claims).
Autori No machine-readable author provided. Bogdan assumed (based on copyright claims).

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme5 janar 2009 13:22Thumbnail për versionin duke filluar nga 5 janar 2009 13:221.168 × 880 (117 KB)Olahus+ Bucharest
23 shkurt 2006 00:14Thumbnail për versionin duke filluar nga 23 shkurt 2006 00:141.168 × 880 (145 KB)BogdanCategory:Maps of Romania

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.