Ndryshimi mes inspektimeve të "Dollari"

Jump to navigation Jump to search
38 bytes added ,  5 vjet më parë
| [[Zelanda e Re]] || [[Dollari i Zelandës së Re]] || $ || NZD
|-
| [[Zimbabveja]] || [[Dollari i Shteteve të Bashkuara]] (Së bashku me euron, paund sterlinën, pulën botsvane dhe, randin jugafrikan dhe me shumë e shumë monedha të tjera) || $ || USD
|}
 

Menyja e navigimit