Ndryshimi mes inspektimeve të "Koreja e Jugut"

Jump to navigation Jump to search
71 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga Denisa2555 dhe 146.255.95.74) dhe riktheu rishikimin 1615590 nga Marbott
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga Denisa2555 dhe 146.255.95.74) dhe riktheu rishikimin 1615590 nga Marbott)
eshte teper e zhvilluar ka marrdhenia tregtie me kinen,japonine etj
 
== Kultura sihana ==
 
== Infrastruktura ==
 
[[nap:Corea d%27%27o Sud]]
 
|coordinates_type =
{{Coord|36|N|128|E|display=title}}

Menyja e navigimit