Dallime mes rishikimeve të "Liqeni"

Jump to navigation Jump to search
43 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(→‎Ndarja kryesore e liqeneve: Shembull: Shtova më shumë informacione në lidhje me ketë temë.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
* https://web.archive.org/web/20080328152855/http://www.ilec.or.jp/database/index/idx-lakes.html
 
==Referenca==

Menyja e lëvizjeve