Ndryshimi mes inspektimeve të "Rexhep Mala"

Jump to navigation Jump to search
86 bytes added ,  3 muaj më parë
v
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 1) #IABot (v2.0.1)
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
 
==Lidhje të jashtme==
* [https://www.botasot.info/kosova/264285/rexhep-malaj-dhe-nuhi-berisha/| Rexhep Mala]
 
*[http://www.zemrashqiptare.net/news/id_19588/Nijazi-Ramadani:-Kadri-Zeka.html K.Zeka& N.Berisha& R.Mala]
*[http://www.albaniapress.com/lajme/20970/Ata-ia-falen-jeten-atdheut-qe-atdheu-te-mos-kete-mortje-kurre-.html ''Rrugëtimi i një vigani'', ai e botoi edhe një monografi, vepra këto që cila i kushtohen pikërisht heroit Rexhep Mala. Monografia quhet: '''Rexhep Mala, zjarr lufte që nuk shuhet''']

Menyja e navigimit