Ndryshimi mes inspektimeve të "19 Dhjetor"

Jump to navigation Jump to search
78 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti ndryshoj: ar:ملحق:19 ديسمبر)
 
==Festa dhe përvjetore==
[[2009]] - [[Liberalizimi i vizave për,Maqedoninë,Serbinë dhe Malin e Zi.]]
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
Anonymous user

Menyja e navigimit