Adriatik Kelmendi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Adriatik Kelmendi u lind më 20 Shkurt 1978Prishtinë është moderator,opinonist,gazetar nga Kosova dhe një si një nga gazetarët me të mirë në Kosovë ai udhëheq emisionin Rubikon i cili transetohet në kanalin teliviziv Koha Vision ku trajtohen te ma te ndryshme socialie po ashtu njihet dhe si shkrimtar dhe autor dhe opinonist.

Adriatik Kelmendi

Vepra[redakto | redakto tekstin burimor]

Referencat[redakto | redakto tekstin burimor]