Ashton Kutcher

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ashton Kutcher 2008-09-08.jpg

Christopher Ashton Kutcher (Shqiptim: Ashton Kuçër) lindur më 7 Shkurt, 1978) në Cedar Rapids, Iowa, ShBA. Më së miri i njohur si Ashton Kutcher është një aktor amerikan dhe një ish model nga skenat e Iowës. Kutcher ka luajtur shumë role në filmat Hollivudian, viti i fundit i Kutcher ka qenë Valentine's Day.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]