Ibrahimi (kthjellim)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ibrahimi ka disa përdorime:

Mbiemri i personave
Islam

Referenca dhe shënime[redakto | përpunoni burim]

Kjo faqe bën kthjellimin e titujve që kanë për bazë Ibrahimi (kthjellim).
Nëse një lidhje e brendshme ju solli këtu, ju lutemi, ndryshojeni lidhjen në fjalë që të ridrejtojë direkt te faqja e duhur.

  1. ^ Leci, Xhafer. "Vehbi Ibrahimi". bkdsh.de.tl. Besëlidhja Kombëtare Demokratike Shqiptare (B.K.D.Sh). Marrë më 9 shtator 2016.