Rikonstruksioni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Rikonstruksioni është film shqiptar i vitit 1988 , prodhim i TVSH me regji nga Vladimir Kasaj dhe skenar nga Vito Koçi.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Gnome-multimedia.svg Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.