Rikonstruksioni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Rikonstruksioni është film shqiptar i vitit 1988 , prodhim i TVSH me regji nga Vladimir Kasaj dhe skenar nga Vito Koçi.

Aktorët[redakto | përpunoni burim]