Skeda:Gnome-multimedia.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 60 × 60 pixel, madhësia e skedës: 21 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

From GNOME version of Nuvola. May be included in the PNG version under Nuvola/apps.

Data
Burimi http://ftp.gnome.org/pub/GNOME/sources/gnome-themes-extras/0.9/gnome-themes-extras-0.9.0.tar.gz
Autori David Vignoni
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

GNU Lesser General Public License

Versione tjera

Nuvola apps kcmmidi.svg Emblem-multimedia.svg

SVG genesis
Sodipodi Logo-V.svg
This icon was created with Sodipodi.

Licencimi:

GNU head Kjo librair është një softuer i lirë; ju mund ta rishpërndani dhe/ose modifikoni sipas kushteve të GNU Lesser General Public License publikuar nga Free Software Foundation; ose versioni 2.1 i Licensës ose (sipas mendimit tuaj) çdo version i mëvonshëm. Kjo librari shpërndahet me shpresën se do të jetë e përdorshme, por pa asnjë garanci; madje pa as garancinë e shprehur të shitjes ose përshtatje për një qëllimtë caktuar. Shikoni versionin 2.1 dhe versionin 3 të GNU General Public License për më shumë detaje.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme29 prill 2006 02:28Thumbnail për versionin duke filluar nga 29 prill 2006 02:2860 × 60 (21 KB)Seahen{{Information| |Description=From w:GNOME version of Nuvola. May be included in the PNG version under Nuvola/apps. |Source=http://ftp.gnome.org/pub/GNOME/sources/gnome-themes-extras/0.9/gnome-themes-extras-0.9.0.tar.gz |Date=December 6 [[2

Më shumë se 100 lidhje faqesh tek kjo skedë. Lista e mëposhtme tregon lidhjet e para 100 të faqeve vetëm tek kjo skedë. Një listë e plotë është e mundur.

Përdorimi global i skedës