Jump to content

Kontributet e përdorueses për Bojana0891

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

20 nëntor 2016

30 prill 2015

  • 23:2330 prill 2015 23:23 ndrysh versione +4.204 Eliza DushkuShtova paragrafet Jeta personale, Cmimet dhe nominimet. Shtova disa filma tek kategoria filmografia. Korigjova vitet e disave prej tyre. Shtova kategorite Televizion, Lojra elektronike,Video muzikore. Kalova disa rrjeshta nga filmografia tek televizion Etiketa: Përpunim pamor

27 prill 2015