Kontributet

Jump to navigation Jump to search

Ky përdorues është i bllokuar. Bllokimi i fundit është shfaqur më poshtë për referencë:

  • 23 janar 2018 00:08 Liridon diskuto kontribute bllokoi Hatake diskuto kontribute me një kohë të skadimit pa kufi (krijimi i llogarive është pamundësuar, posta elektronike është e bllokuar, nuk mund të redaktojë faqen e tij të diskutimit) (Përdoruesi ishte i paralajmëruar fillimisht, për të krijuar një etikë redaktimi, mos rikthej dhe mos ndryshoj pa diskutuar më parë ndryshime të Përdoruesit:Udha, dhe përsëri e vazhdon.)
Shihe ditaret të plota
Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).