Kontributet

Jump to navigation Jump to search

Ky përdorues është i bllokuar. Bllokimi i fundit është shfaqur më poshtë për referencë:

  • 16 tetor 2019 03:58 Klein Muçi Diskuto kontribute bllokoi Sejko Diskuto kontribute me një kohë të skadimit 1 muaj (krijimi i llogarive është pamundësuar) (Sulme personale ndaj përdoruesve të tjerë: Fyerje indirekte me anë të faqes personale të përdoruesit, mosrespektim i përfundimeve të diskutimeve nëpër artikuj, prishje e rendit të punës dhe qetësisë në komunitet.)
Shihe ditaret të plota
Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼-contribs-top⧽
⧼-contribs-date⧽

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).