Të gjithë regjistrat

Jump to navigation Jump to search

Kjo faqe tregon një pamje të përmbledhur të regjistrave të ngarkimeve, grisjeve, mbrojtjeve, bllokimeve, dhe të veprimeve administrative. Mundeni të kufizoni informactionin sipas tipit të regjistrit, emrit të përdoruesit, si dhe faqes në çështje.

Regjistrat
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
 • 3 korrik 2020 23:12 Olsi diskuto kontributecreated faqe Gleina (Krijuar nga përkthimi i faqes "Gleina") Etiketat: Përkthimi i Përmbajtjes ContentTranslation2
 • 3 korrik 2020 22:38 Olsi diskuto kontributecreated faqe Hesiona (Krijuar nga përkthimi i faqes "Hesione") Etiketat: Përkthimi i Përmbajtjes ContentTranslation2
 • 30 mars 2020 23:25 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Tastiera muzikore (Provë, faqe bosh ose pa kuptim: përmbajtja ishte: "Keyboasjdkfnfkfn" dhe i vetmi redaktor ishte "81.26.207.166" (diskutimet))
 • 30 mars 2020 23:24 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Kordofone (Provë, faqe bosh ose pa kuptim: përmbajtja ishte: "Kardofoneja" dhe i vetmi redaktor ishte "81.26.207.166" (diskutimet))
 • 30 mars 2020 22:58 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Përdoruesi diskutim:LorikH/Shpejtesia e Zerit (përmbajtja ishte: "fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggglllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiifffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..." dhe i vetmi redaktor ishte "185.171.61.111" (diskutimet))
 • 30 mars 2020 22:57 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Gjeometria shkollore (Vandalizëm: përmbajtja ishte: '{{delete|vandalism}} Me ane te gjeometrise ju mund te zbuloni siperfaqen e nje penisi !')
 • 30 mars 2020 05:51 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Turizmi malor (Vandalizëm: përmbajtja ishte: 'Turismi malor e gjen ne shqiperi yohuuuuu yess yass ou je ehe ne shqiperi allahau e di mos eja i ne vlore opopop joooooooo Naaa naaa o thrope mbahu cik se dole nga binaret')
 • 28 mars 2020 23:17 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Sezgin Mangjuka (Faqe me përmbajtje në gjuhë të huaj: përmbajtja ishte: "Sezgin Mangjuka is a Digital entrepreneur and marketing expert. He is the founder and CEO of Pixatronix, a full-service digital media agency that partners with businesses to boost their business outcomes. The boy who failed in class 10, who lost hope of securing the future. Even when he applied through distance education, he failed again in 12t..." dhe i vetmi redaktor ishte "213.163.125.243" ([[...)
 • 27 mars 2020 18:04 Olsi diskuto kontributecreated faqe Përdoruesi diskutim:79.106.126.24 (Faqe e re: == Paralajmërim == {{subst:Paralajmërim}}--~~~~)
 • 27 mars 2020 17:47 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Si ndodh distilimi (Vandalizëm)
 • 27 mars 2020 17:47 Olsi diskuto kontributecreated faqe Përdoruesi diskutim:79.106.230.73 (Faqe e re: == Paralajmërim == {{subst:Paralajmërim}}--~~~~)
 • 27 mars 2020 15:45 Olsi diskuto kontributecreated faqe Përdoruesi diskutim:46.99.39.228 (Faqe e re: == Paralajmërim == {{subst:Paralajmërim}}--~~~~)
 • 27 mars 2020 15:43 Olsi diskuto kontribute ndryshoi dukshmërinë e e një ngjarjeje regjistri në Speciale:Log/delete: përmbajtja u fsheh dhe redaktimi i përmbledhjes i fshehur
 • 27 mars 2020 15:42 Olsi diskuto kontribute (detajet e regjistrit janë hequr) (komenti u largua)
 • 27 mars 2020 15:42 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Ora (Vandalizëm)
 • 27 mars 2020 15:42 Olsi diskuto kontribute bllokoi 185.171.61.111 diskuto me një kohë të skadimit 3 ditë (krijimi i llogarive është pamundësuar, nuk mund të redaktojë faqen e tij të diskutimit) (Krijim vandal i fletave/faqeve)
 • 27 mars 2020 15:39 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Barry Alen (Mass deletion of pages added by 185.171.61.111)
 • 27 mars 2020 15:39 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Zëri (Mass deletion of pages added by 185.171.61.111)
 • 27 mars 2020 15:39 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Vetulla (Mass deletion of pages added by 185.171.61.111)
 • 27 mars 2020 15:39 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Batman (Mass deletion of pages added by 185.171.61.111)
 • 27 mars 2020 15:39 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Ujqit (Mass deletion of pages added by 185.171.61.111)
 • 27 mars 2020 15:39 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Të drejtat e njeriut (Mass deletion of pages added by 185.171.61.111)
 • 27 mars 2020 15:39 Olsi diskuto kontribute grisi faqen TE (Mass deletion of pages added by 185.171.61.111)
 • 27 mars 2020 15:38 Olsi diskuto kontributecreated faqe Përdoruesi diskutim:185.171.61.111 (Faqe e re: == Ndaloni == {{subst:Stop Vandalizmit}}--~~~~)
 • 27 mars 2020 12:08 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Mateus Frroku (Shkelje e të drejtave të autorit: përmbajtja ishte: '{{perm-urgj}} Mateus Frroku është këngëtar i njohur. Ai lindi më 14 maj 1991 në Korçë. Babai i Mateusit eshte nga qyteti i Shkodres, ndërsa nena e tij eshte nga qyteti i Korçës. Mateusi në klasën e pestë filloi të merrte mësimet e para të muzikës në Liceun "Tefta Tashko Koco" të Korçës, ku instrument primar kishte kitaren dhe atë sekondar pianon. Në këtë kohë ai aktivizohej në festivalet e fëmijëve në qytetin e Korçës ku është vlerësuar...')
 • 27 mars 2020 12:06 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Valerija Ajković (Vandalizëm: përmbajtja ishte: "Valerija Ajković lindur më 10 shtator 1994 është prostituta me origjinë serbe që ka ardhur në vendin tonë. Ajo është pakicë sllave që po çmend djemtë shkodranë." dhe i vetmi redaktor ishte "Rejs12345" (diskutimet))
 • 27 mars 2020 12:06 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Rati (Shkelje e të drejtave të autorit: përmbajtja ishte: ''''Plaurent Shushku''' i njohur me nofkën '''"Rati"''' është këngëtar i njohur. == Jeta == Ai lindi më 24 nëntor 1980. Më datë 16 Janar 2012, Rati publikon videoklipin "1 Medalje Ka 2 Ane". Më datë 18 Qershor 2013, Bes Kallaku & Rati publikojnë videoklipin "Loku Ke Blloku". Më datë 27 Dhjetor 2013, Eli-G publikojnë videoklipin "Bela", në bashkëpunim me Rati & 52oni. Më datë 22 Mars 2014, Bardha publikon videoklipin "Engjelli I Shpirti...)
 • 27 mars 2020 12:05 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Anjeza Branka (Shkelje e të drejtave të autorit: përmbajtja ishte: "Anjeza Branka është këngëtare shumë e njohur. Anjeza Branka ka lindur në Tiranë më 21 shtator 1979, por për 14 vjet ka jetuar së bashku me familjen e saj në Gjermani. Është larguar nga Shqipëria në moshën 9-vjeçare. Ka mbaruar Akademinë e Arteve për aktrim. Ka publikuar disa albume. Në Dhjetor 1999, Anjeza Branka merr pjesë në Festivali i..." dhe i vetmi redaktor ishte "Rejs12345" ([[User talk:Rejs12345|...)
 • 27 mars 2020 12:04 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Prangat (Tekst pa përmbajtje enciklopedike: per te Wikifjalori, përmbajtja ishte: "Prangat jane doreza hekuri qe perdoren nga forcat e policise,forcat e sigurise etj per te neutralizuar personat qe kryejne veprime jashte ligjore. Ato jane te llojeve te ndryshme." dhe i vetmi redaktor ishte "Rejs12345" (diskutimet))
 • 27 mars 2020 12:03 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Shqiponja Karafilaj (Shkelje e të drejtave të autorit: përmbajtja ishte: "Poni është këngëtare e njohur. Ajo lindi më 9 nëntor 1982 në Vlorë. Ponin e njohim te gjithe per hapin e saj te madh qe beri ne ndryshimin e muzikes popullore dhe per stilin e vecante qe ajo ka ndryshe nga te tjeret. Ajo tregon per dashurine Labe qe ndjen ne shpirt te cilen e shfaq dhe ne albumin e saj me te njejtin titull. Poni shprehet se karakteri I s..." dhe i vetmi redaktor ishte "Rejs12345" ([[User...)
 • 27 mars 2020 12:03 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Gerta Heta (Shkelje e të drejtave të autorit: përmbajtja ishte: "Gerta Heta është këngëtare e njohur. Gerten e kemi njohur nga zeri qe ne fillim te vitit 1998, vit i cili perkon edhe me fillimet e Top Albania Radios. Me ekzaktesisht Gerta eshte zeri i pare i kesaj radio, tashme me e degjuara ne trojet Shqiptare. Drejtoi per tre vjet emisionin “Nje kenge per ty”, krahas edhe klasifikimeve te ndryshme dhe me pas zgjodhi..." dhe i vetmi redaktor ishte "Rejs12345" ([[User...)
 • 27 mars 2020 12:03 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Mukades Çanga (Shkelje e të drejtave të autorit: përmbajtja ishte: "Mukades Çanga është këngëtare e njohur. Ajo është një këngëtare e mirënjohur shkodrane. Ajo lindi më 30 gusht 1959. Në Qershor 2003, Mukades Çanga merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Te Gjitha Lulet Te Bukura Jane". Më datë 20 Nëntor 2013, Mukades Çanga publikon videoklipin "Zemrat Peshe çon Zani Jot". Në Mars 2014, Mukades Çanga m..." dhe i vetmi redaktor ishte "Rejs12345" ([[User talk:Rejs12345|di...)
 • 27 mars 2020 12:03 Olsi diskuto kontribute grisi faqen The Dreams (Shkelje e të drejtave të autorit: përmbajtja ishte: "The Dreams është grup artistësh i njohur. Grupi "The Dreams" e ka fillim e tij ne vitin 1998. Ky grup perbehej nga 3 djem Florian Mumajesi, Eriost Ballushi dhe Erson Shabani (Soni), qe te 3 nga qyteti i Tiranës. Prezantimi tyre i parë ka qenë ne një Festival për moshat 17-25 vjeç ne qytetin e Durresit, ku vajza e djem nga qytete të ndryshme te Shqipër..." dhe i vetmi redaktor ishte "Rejs12345" ([[User tal...)
 • 27 mars 2020 12:02 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Free Mc's (Shkelje e të drejtave të autorit: përmbajtja ishte: "Free Mc's është grup artistësh i njohur. Free Mc's kanë qënë një ndër grupet më të pëlqyeshëm vite më parë, kur nuk rreshtnin së publikuari këngë të ndryshme. Ata patën një shkëputje disa vjeçare nga daljet publike dhe publikimet e këngëve, për t`u rikthyer fuqishëm në vitin 2016. Jo vëtem në mënyrën e duhur, por ata u rikthyen edh..." dhe i vetmi redaktor ishte "Rejs12345" ([[User talk:Rejs12345|diskutim...)
 • 27 mars 2020 12:02 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Arian Agushi (Shkelje e të drejtave të autorit: përmbajtja ishte: "Gold AG është këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur. Ai lindi më 28 korrik 1986 në Preshevë. Arian Agushi (Gold AG) ka kaluar 10 vjet të fëmijërisë në Preshevë, pra në vendlindjen e babait, gjyshit, stërgjyshit e tij. Ka jetuar dhe është rritur si çdo fëmijë tjetër shqiptar i asaj ane. Babai i tij vdiq kur i kishte 6 vjet dhe që atë..." dhe i vetmi redaktor ishte "Rejs12345" ([[User talk:Rejs12345|dis...)
 • 27 mars 2020 12:01 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Ylber Ahmetllari (Shkelje e të drejtave të autorit: përmbajtja ishte: "Cozman është këngëtar i njohur. Emri i tij i vertete eshte Ylber Abdullahu dhe eshte simpatik dhe shume i pelqyer nga vajzat. Ai lindi më 18 gusht 1985 në Prishtinë. Pas publikimit te bashkepunimit midis Cozman dhe kengetares sexy Tuna Sejdiu, u be publike edhe lidhja e tyre e dashurise. Ka jetuar per shume vite ne Londer dhe atje i kane vene edhe nofken..." dhe i vetmi redaktor ishte "Rejs12345" ([[User...)
 • 27 mars 2020 12:01 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Ergi Dini (Shkelje e të drejtave të autorit: përmbajtja ishte: "Ergi Dini (15 tetor 1994 - 21 nëntor 2016) ishte këngëtar i njohur. Ergi Dini lindi në Shkodër dhe filloi të këndoje si solist në festivalet për fëmijë. Ai ishte vëllai i këngëtares së njohur Barbana. Ergi frekuentoi liceun artistik Jordan Misja në Tiranë dhe ishte një instrumentist shumë i mirë. Viti 2013 shënoi një kthesë në karrierën..." dhe i vetmi redaktor ishte "Rejs12345" ([[User talk:Rejs12345|di...)
 • 27 mars 2020 12:00 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Barbana Dini (Shkelje e të drejtave të autorit: përmbajtja ishte: "Barbana Dini është këngëtare e njohur. Ajo lindi më 3 korrik 1987 në Shkodër. Barbana Dini e filloi karrierën e saj muzikore në moshen 7-vjecare, në Festivalet Mbarëkombëtare për Femijë si soliste. Pjesëmarrëse në aktivitete dhe koncerte të ndryshme. Në vitin 2004, Barbana merr pjesë në Ethet E Së Premtes 2. Në Dhjetor 2004, Barbana merr..." dhe i vetmi redaktor ishte "Rejs12345" ([[User talk:Rejs12345|...)
 • 25 mars 2020 23:30 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Energjia elastike (Vandalizëm: përmbajtja ishte: 'Energjia elastike eshte kur nje trup mund te ndryshoje formen e tij dhe te mund te kthehet perseri ne formen e meparshme. Pershembull nje suste kur terhiqet zgjatet dhe nuk ka me te njejten gjatesi si me pare por kur e shtypim ajo ngjeshet dhe ka ndryshuar perseri forme.')
 • 23 mars 2020 15:51 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Llava (Provë, faqe bosh ose pa kuptim: përmbajtja ishte: "Lava- apo masa e zjarrte e Tokes" dhe i vetmi redaktor ishte "185.67.177.27" (diskutimet))
 • 22 mars 2020 22:07 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Wikipedia diskutim:Ergys Shehu (përmbajtja ishte: '<div style="float: left; width:; border:1px solid lightgrey; padding: 10px 20px; margin-bottom:10px"> <div class="Stampa_Simulim_titujsh_2" style="margin:0; margin-bottom:.6em; padding-top:.5em; padding-bottom:.17em; background:none; font-size:150%; color:black; font-weight:normal; border-bottom:1px solid lightgrey;"> Përshëndetje {{PAGENAME}}, mirëserdhe në Wikipedian në shqip !djathtas|20px </div> {| | style="padding-right:20px;" va...')
 • 22 mars 2020 22:07 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Wikipedia:Ergys Shehu (përmbajtja ishte: "{{Infobox person|emri=Ergys Shehu|foto= parapamje |datëlindja=08.06.1992|vendlindja=Shkodër|kombësia=Shqiptar|arsimimi=Pikturë, Grafikë|profesioni=Fotograf|i njohur=Fotograf, Piktor|qyteti ku jeton=Shkodër|website=https://www.instagram.com/ergys.shehu/}} Shehu ka lindur në Shkodër. Në moshë shume të re, Shehu sp..." dhe i vetmi redaktor ishte "Ergysshehu" (diskutimet))
 • 22 mars 2020 21:42 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Përdoruesi:Re.Nu13 (reklamim, përmbajtja ishte: 'alt=DruTech, Albania Wood Workers|parapamje|Detal i gdhendur, DruTech, Albania Wood Workers. = DruTech (Albania Wood Workers) = '''"DruTech Shpk”'''. ose e njohur ndryshe si '''“Albania Wood Workers”''', eshte nje kompani qe merret me prodhimin, arredimin dhe tregtimin e produkteve te drurit, dhe te materialeve te tjera ne fushen e zdrukthtarise.   Themeluar ne vitin 2006, DruTech eshte nje nga kompanite me te medha me gamen...')
 • 22 mars 2020 21:40 Olsi diskuto kontribute grisi faqen DruTech (reklamim, përmbajtja ishte: " "DruTech Shpk”. ose e njohur ndryshe si “Albania Wood Workers”, eshte nje kompani qe merret me prodhimin, arredimin dhe tregtimin e produkteve te drurit, dhe te materialeve te tjera ne fushen e zdrukthtarise. Themeluar ne vitin 2006, DruTech eshte nje nga kompanite me te medha me gamen me te gjere te detaleve te drurit . Produktet dhe sherbimet e..." dhe i vetmi redaktor ishte "Re.Nu13" (diskutimet))
 • 21 mars 2020 02:41 Olsi diskuto kontribute grisi faqen Cashbook Finance (Faqja u votua për grisje: përmbajtja ishte: "{{delete|Cross-wiki spam}} {{grise|Nuk plotëson kriterin e shquarsisë}} {{Infobox kompani | name = Cashbook Finance | logo = Cashbook Finance.png | logo_size = | type = | traded_as = | foundation = 12 Prill 2017<ref name="companieshouse" /> | founder = Endrit Beqaj | location_city = Londër | location_country = United Kingdom|Mb..." dhe i vetmi redaktor ishte "[[Special:Contributions/Designedbybutch|Designed...)
 • 21 mars 2020 02:13 Olsi diskuto kontribute zhvendosi faqen Xhorxh W. Bush tek George W. Bush (Titulli ka qene prej vitesh Goerge W. Bush, per ndryshime duhet te kete nje diskutim me perpara)
 • 21 mars 2020 02:13 Olsi diskuto kontribute grisi faqen George W. Bush (U gris për të liruar vendin për përcjellim)
 • 18 mars 2020 02:17 Olsi diskuto kontribute ka mbrojtur faqen Cashbook Finance [Redaktimi=Lejohet vetëm për përdoruesit me llogari] (i pacaktuar) [Zhvendosja=Lejohet vetëm për përdoruesit me llogari] (i pacaktuar) (Vandalizëm i tepërt)
 • 18 mars 2020 02:16 Olsi diskuto kontribute bllokoi Jonno2345 diskuto kontribute me një kohë të skadimit pa kufi (krijimi i llogarive është pamundësuar) (Kukull i një përdoruesi tjetër vandal)
 • 18 mars 2020 02:16 Olsi diskuto kontribute bllokoi Designedbybutch diskuto kontribute me një kohë të skadimit pa kufi (krijimi i llogarive është pamundësuar) (Kukull i një përdoruesi tjetër vandal)
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).