Ndryshimi mes inspektimeve të "Angelina Jolie"

Jump to navigation Jump to search
v
Zëvendësim automatik i thumb me parapamje.
v (Zëvendësim automatik i thumb me parapamje.)
 
== Jeta private ==
[[Skeda:AngelinaJolieBradPittAAFeb09.jpg|thumbparapamje|250px|right|Jolie dhe Pitt në ndarjen e çmimeve [[81st Academy Awards]] në shkurt 2009]]
E divorcuar me aktorin [[Jonny Lee Miller]] dhe [[Billy Bob Thornton]], tani jeton me [[Brad Pitt]] në një marrëdhënie që ka tërhequr vëmendjen e mediave në mbarë botën. Jolie dhe Pitt kanë adoptuar tre fëmijë, Maddox, Pax, dhe Zahara, si dhe tre fëmijët e biologjike, Shiloh, Knox dhe Vivienne.
 

Menyja e navigimit