Dallime mes rishikimeve të "Ilir Bezhani"

Jump to navigation Jump to search
2 bytes removed ,  4 vjet më parë
v
Rregullime Markup-i duke përdorur AWB
v (→‎Ka interpretuar: ketegorizim si i gjallë using AWB)
v (Rregullime Markup-i duke përdorur AWB)
'''Ilir Bezhani''' është një aktor dhe regjisor [[shqiptar]]. Lindi në [[Tiranë]] në vitin [[1952]].
 
===Ka interpretuar===
 
*[[Po vjen ai]] ([[1999]]) ''serial-komedi''

Menyja e lëvizjeve