Dallime mes rishikimeve të "Odiseu"

Jump to navigation Jump to search
8 bytes removed ,  3 vjet më parë
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 80.78.68.235) dhe riktheu rishikimin 1899082 nga 1l2l3k)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
==Prejardhja e emrit==
 
==Prejardhja=Pre=
 
==Para luftës së Trojës==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve