Dallime mes rishikimeve të "Beteja e Kosovës"

Jump to navigation Jump to search
Rregullova disa gabime
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Rregullova disa gabime)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
'''Beteja e Kosovës e cila u fitua nga ne gang gang
'''Beteja e Kosovës''' u zhvillua në rrethinë të [[Prishtina|Prishtinës]], [[Kosova|Kosovë]] në vitin [[1389]] ndërmjet një koalicioni ballkanik, dhe [[Perandoria Osmane|Perandorisë Osmane]].
 
== Beteja e Kosovës bossat
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve