Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vërejtje e Ankesa"

Jump to navigation Jump to search
(→‎Kolë Ashiku: Koment.)
 
***Disa referimet per artikullin: [http://www.gazetatema.net/2018/03/11/historia-e-panjohur-vrasja-e-sali-nivices-nga-tregtari-shkodran-kole-ashiku-per-nje-fyerje/ 1], [https://kujto.al/personat/kole-ashiku/ 2], [https://telegrafi.com/vrasja-e-sali-nivices-per-nje-fjale-goje/ 3], [http://www.panorama.com.al/luigj-dushaj-si-me-pushkatuan-babain-pse-ishte-kunder-komunizmit/ 4], [http://www.shkodraonline.com/comment.php?comment.news.1954 5]. {{@|Klein Muçi}} nese eshte e mundur ti vendosesh dhe ta rregulosh pak tonin e te shkruarit ne artikull.– [[Përdoruesi:Sadsadas|Sadsadas]] ([[Përdoruesi diskutim:Sadsadas|diskutimet]]) 27 qershor 2020 16:14 (CEST)
*{{ping|Sadsadas|Miranda038|Klein Muçi}}: [https://en.wikipedia.org/wiki/Sali_Nivica Artikulli i Sali Nivicës ne enwiki] ka informacion rreth temes, dhe ndoshta dikush mund ta perdore per artikullin e Ashikut. [[Përdoruesi:Ktrimi991|Ktrimi991]] ([[Përdoruesi diskutim:Ktrimi991|diskutimet]]) 2 korrik 2020 01:01 (CEST)

Menyja e navigimit