Dallime mes rishikimeve të "11 janar"

Jump to navigation Jump to search
108 bytes added ,  14 vjet më parë
 
==Vdekje==
* {{0}}[[314]] - [[Papa Miltiades]]
* {{0}}[[782]] - [[Kōnin]], Perandor Japonez i 49.
* [[1055]] - [[Konstantin IX.]], Perandor Bizantin
* [[1999]] - [[Enver Maloku]], shkrimtar shqiptar
* [[2006]] - [[Mark Sopi]], ipeshkëv i Ipeshkëvisë së Kosovës
 
==Festa dhe përvjetore==
70

edits

Menyja e lëvizjeve