Ndryshimi mes inspektimeve të "Jusuf Vrioni"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti largoj: bs, ca, cy, da, de, en, es, fi, gl, id, io, it, lv, nl, oc, pt, ro, sv; cosmetic changes)
[[Jusuf Vrioni]], ''([[1916]] - [[2001]])'', ishte diplomat dhe përkthyes shqiptar.
 
== Biografia ==

Menyja e navigimit