Studenti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Studenti eshte nje album i popullarizuar nga Kengetarja Gili ne kete album ka bashkpunime me (Virusin,Florent Boshnjakun,dhe Naim Krasniqin)

  • 1.Studenti (Kompozoi:Nexhat Mujovi Virusi Orkestrimi:Virusi
  • 2.Po flitet (Kompozoi:Nexhat Mujovi Virusi) etj.