Bozheci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bozhec
Fshat
Vendndodhja
Bozhec is located in Kosova
Bozhec
Bozhec
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ranillug
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Anamoravë
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 32′ 41″ Veri

21° 31′ 49″ Lindje

Bozhec është një vendbanim në komunën e Ranillugut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]