Kormjani i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kormjan i Poshtëm
Fshat
Vendndodhja
Kormjan i Poshtëm is located in Kosova
Kormjan i Poshtëm
Kormjan i Poshtëm
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ranillug
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Anamoravë
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 30′ 25″ Veri

21° 37′ 34″ Lindje

Kormjan i Poshtëm është një vendbanim në komunën e Ranillugut, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]