Bresja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bresje
Fshat
Vendndodhja
Bresje is located in Kosova
Bresje
Bresje
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Fushë Kosovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 539 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 37′ 46″ Veri

21° 5′ 32″ Lindje

Bresje është një vendbanim në komunën e Fushë Kosovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]