Miradia e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Miradi e Poshtme
Fshat
Vendndodhja
Miradi e Poshtme is located in Kosova
Miradi e Poshtme
Miradi e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Fushë Kosovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 536 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 36′ 20″ Veri

21° 4′ 10″ Lindje

Miradi e Poshtme është një vendbanim në komunën e Fushë Kosovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]