Kuzmini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Kuzmin
Fshat
Vendndodhja
Kuzmin is located in Kosova
Kuzmin
Kuzmin
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Fushë Kosovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 529 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 37′ 37″ Veri

21° 3′ 36″ Lindje

Kuzmin është një vendbanim në komunën e Fushë Kosovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]