Katllanova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Katllanova
Fshat
Katlanovo-od-Blace-MK.JPG
Popullsia
 • Gjithsej769
{{{postal_code_type}}}
1044
TargatSK


Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Katlanova në vitin 1994 kishte 767 banorë dhe në vitin 2002 kishte 769 banorë me këtë përbërje etnike: