Njësia administrative Qendër (Malësi e Madhe)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 42°08′N 19°14′E / 42.14°N 19.23°E / 42.14; 19.23

Njësia administrative Qendër

Komuna Qendër është një komunëRrethin e Malësisë së MadheShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 15 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]