Njësia administrative Blerim

Coordinates: 42°07′N 20°54′E / 42.11°N 20.9°E / 42.11; 20.9
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

42°07′N 20°54′E / 42.11°N 20.9°E / 42.11; 20.9

Njësia administrative Blerim

Komuna Blerim është një komunëShqipëri.[1] e cila është pjesë e rrethit të Pukës dhe qarkut të Shkodrës.

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stampa:Administrator Stampa:Petrit Marku

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 22 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]