Njësia administrative Koplik

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 42°08′V 19°16′L / 42.13°V 19.26°L / 42.13; 19.26

Njësia administrative Koplik
Q. i Shkodrës > Rr. i Shkodrës > Njësia administrative Koplik
Administrata
Shteti Flag of Albania.svg Shqipëria
Qarku Qarku i Shkodrës
Rrethi Rrethi i Shkodrës
Kryetari i bashkisë Tonin Marinaj (PD)
61 · Bashkitë e Shqipërisë

Njësia administrative Koplik është në Rrethin e ShkodrësShqipëri dhe i vetmi vendbanim eshte Kopliku.[1]

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "FLETORJA ZYRTARE E REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË" (PDF). www.qbz.gov.al. 1 shtator 2014. Marrë më 20 dhjetor 2017. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]