Njësia administrative Blerim

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Blerim)
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 42°07′V 20°54′L / 42.11°V 20.9°L / 42.11; 20.9

Njësia administrative Blerim
Administrimi
Shteti Shqipëria
Qarku Qarku i Shkodrës
Rrethi Rrethi i Pukës
Të dhënat bazë
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)


Komuna Blerim është një komunëShqipëri.[1] e cila është pjesë e rrethit të Pukës dhe qarkut të Shkodrës.

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stampa:Administrator Stampa:Petrit Marku

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 22 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]