Njësia administrative Vig-Mnelë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Vig-Mnelë)
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 41°34′N 19°26′E / 41.56°N 19.44°E / 41.56; 19.44

Njësia administrative Vig-Mnelë

Komuna Vig-Mnelë është një komunëShqipëri.[2]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.
  2. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]