Memorandumi i Akademisë Serbe për Kosovën

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Memorandumi i Akademisë Serbe për Kosovën serbe! është krijim i Akademisë serbe i futur në shërbim të Doktrinës së shenjt serbe më 1986.[1]

Burimi i të dhëave[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Rushit Ramabaja: ”Libri Mareci i shpresës së mirë” dhe rrëfime të trishta për golgotën e kolonave të Gallapit në Grashticë, Makoc e Llukar”

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]