Përdoruesi:Eagleal/wikipediamain

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Për momentin ka 80.729 artikuj.
 

Kërko · Si redaktohet një faqe · Pyetje dhe përgjigje · Kuvendi · Kategoritë · Artikuj perfekte · Indexi A-ZH
Përdoruesi:Eagleal/wikipedia/warning

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Stampa:En However, if you feel that there has been a mistake in your blocking, please appeal this block by adding the text {{unblock|Your reason here}} below or email the administrator who blocked you. Your reason should include your response to this issue.
Stampa:Sq Sidoqoftë, nëqoftë se ka qënë ndonjë gabim në bllokimin tuaj, shtoni {{unblock|Arsyeja ketu}} më poshtë këtij mesazhi, ose i dërgoni një email administratorit që ju bllokoi. Arsyeja duhet të përfshij përgjigjen tuaj e këtij problemi.

Për Admin: Eagleal/wikipediamain (block logipblocklistrangeblocksglobal blocksautoblockscontribsdeleted contribscreation logchange block settingsunblock)Paramedic cross 01.svg
Shkencat Natyrore dhe Matematika

Astronomia · Biologjia · Fizika · Informatika · Kimia · Matematika · Mjekësia · Statistika · Shkencat e Ambientit dhe Mjedisit · Shkencat e Tokës

Nuvola mimetypes log.png
Shkencat e Zbatuara

Albanologjia · Agrikultura · Arkitektura · Biznesi · Komunikimi · Arsimi · Inxhinieria · Shteti · Ligji · Shkencat e Librarisë dhe Informacionit · Politika · Programim · Teknologjia · Transporti

Nuvola apps bookcase2.png
Shkencat Sociale dhe Filozofia

Antropologjia · Arkeologjia · Ekonomia · Filozofia · Gjeografia · Gjuha · Letërsia · Historia · Mitologjia · Psikologjia · Sociologjia · Shkencat Politike

Crystal 128 krita.png
Kultura dhe Arti

Aktrim · Argëtimi · Baleti · Interneti · Feja · Festat · Filmi · Fotografia · Letërsia · Loja · Muzika · Piktura · Artizanati · Radio · Seria · Sporti · Teatri · Telenovela · Televizioni · Turizmi

Crystal Clear app kdvi.png
Kategori të Tjera

Interneti · Shoqëria Civile · Ilirët · Botanika · Atlasi

Crystal 128 desktop.png
Lista

Lista · Filma · Qytetet shqiptare · Shtete · Kryeqytete · Lojra vizuale · PC Programe · Pseudonime · Kompani · Universitete · Biografi · Aparate · Libra · Emra

Redaktimi
Mirë se vini · Rregullat · Si redaktohet një faqe ? · Të drejtat e autorit · Përpunim tekstesh · Shabllone tabelash · Udhëzues kategorizimi · Projekte të redaktorëve
Wikipedia
Rreth Wikipedias · Ambasada · Kuvendi · Anëtarët · Ndihma · Lajmërime · Statistika · Fjalorthi · Promovimi · Pyetje e Përgjigje

Portale
Portal.svg
Kryesore

Portale · Kryefaqe

Globo terraqueo 3.gif
Vende

Shqipëria · Kosova · Maqedonia · ShBA

Shkenca

Medicina · Gjeografia

Raffael 058.jpg
Kulturë dhe art

Literatura · Muzika · Sporti · Filmi

Wikipedia mbahet nga Fondacioni Wikimedia, një fondacion pa përfitime i regjistruar në Florida, ShBA. Wikimedia mban edhe disa projekte të tjera Wiki:
WikiLibra WikiFjalori WikiCitate WikiBurime WikiSpeciet WikiLajme Commons Meta-Wiki