Përdoruesi:Mr. Pseudo/Libri i vizitorëve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirëKjo është një nënfaqe e Mr. Pseudo që shërben si Libër vizitorësh, ku kushdo mund të vendosi një koment dhe/ose firmën.
Lutem respektoni këtë model: # Komenti (nëse keni diçka për të thënë) --~~~~

Firmat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. Komenti dhe firma inaguruese i përket të zotit të shtëpisë. --Mr.Pseudo Ç'kemi!? 21 prill 2015 22:45 (CEST)
  2. Po punon , Ju lumte.--PLANETI DISKUTO 21 prill 2015 22:53 (CEST)
  3. Vetëm vazhdo... – AMMARTIVARI DISKUTO 22 prill 2015 13:19 (CEST)