Kontributet e përdoruesit për 89.159.107.200

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

11 dhjetor 2023

 • 09:4811 dhjetor 2023 09:48 ndrysh versione +1.001 R Engjëll AgaçiFaqe e re: '''Engjëll Agaçi''', është lindur në Fier, më 15 Shkurt 1969. Është diplomuar në Fakultetin e Drejtësisë në Universitetin “Tor Vergata”, në Romë, ku edhe ka ushtruar për shumë vite profesionin e Avokatit. Në vijim ka qënë kërkues shkencor në të Drejtën Ndërkombëtare Publike të Krahasuar, duke e finalizuar me përfundimin e doktoraturës në Universitetin “La Sapienza” në Romë, ku dhe ka përfituar titullin Doktor Shkencash. Më 17 Tetor 2015,... aktual
 • 09:4011 dhjetor 2023 09:40 ndrysh versione +37 Igli HasaniNo edit summary
 • 09:3511 dhjetor 2023 09:35 ndrysh versione +1.607 R Igli HasaniFaqe e re: '''Igli Hasani''' Ministër për Evropën dhe Punët e Jashtme i Republikës së Shqipërisë. SH.T.Z. Igli Hasani, prej shtatorit 2023 mban postin e Ministrit për Evropën dhe Punët e Jashtme. Më herët, gjatë periudhës 2021-2023, Z. Hasani ka mbajtur pozicionin e Koordinatorit të Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë për Aktivitetet Ekonomiko-Ambientale. Përpara se t’i bashkohej OSBE-së, Z. Hasani ishte Ambasador i Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë...

8 dhjetor 2023

 • 15:378 dhjetor 2023 15:37 ndrysh versione +14 Ervin MeteNo edit summary aktual
 • 15:368 dhjetor 2023 15:36 ndrysh versione +246 Ervin MeteNo edit summary
 • 15:198 dhjetor 2023 15:19 ndrysh versione +1.482 R Majlinda DhukaFaqe e re: '''Majlinda Dhuka''' Ministëre Shteti dhe Kryenegociatore në Shqipëri. Znj. Majlinda Dhuka është diplomuar në Fakultetin e Drejtësisë, në Universitetin e Tiranës, si dhe mban diplomën “Master në Studime Evropiane”. Ajo ka kryer edhe disa studime pasuniversitare dhe trajnime, brenda dhe jashtë vendit, në të drejtë publike të Bashkimit Evropian, në Qendrën e së Drejtës Publike Evropiane (European Public Law Center) e në Universitetin e Athinës; marrëdhë... aktual
 • 15:118 dhjetor 2023 15:11 ndrysh versione +1.464 R Arbjan MaznikuFaqe e re: '''Arbjan Mazniku''', që prej shtatorit 2023 mban postin e Ministrit të Shtetit për Pushtetin Vendor. Zoti Mazniku ka ushtruar funksionin e Nënkryetarit të Bashkisë Tiranë nga viti 2015 – 2023. Më herët, ai ka mbajtur detyrën e Zv. Ministrit të Arsimit dhe Sportit, nga viti 2013 deri në vitin 2015. Para se të angazhohej në detyra publike, Arbjan Mazniku ka qenë Drejtor Ekzekutiv i Institutit AGENDA, organizatë e specializuar në analizën e politikave publike... aktual
 • 15:068 dhjetor 2023 15:06 ndrysh versione +1 Ulsi ManjaNo edit summary aktual
 • 15:058 dhjetor 2023 15:05 ndrysh versione +40 Ulsi ManjaNo edit summary
 • 14:508 dhjetor 2023 14:50 ndrysh versione 0 Albana KoçiuNo edit summary aktual
 • 14:508 dhjetor 2023 14:50 ndrysh versione +1.227 R Albana KoçiuFaqe e re: '''Albana Koçiu''' Prej shtatorit 2023, mban postin e Ministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale të Shqipërisë. Përpara kësaj detyre, Znj. Albana Koçiu ka mbajtur pozicionin e Drejtorit të Departamentit të Administratës Publike, që prej vitit 2013. Znj. Koçiu ka përfunduar studimet në Fakultetin e Shkencave Sociale, në Universitetin e Tiranës me një eksperiencë mbi 20-vjeçare në menaxhim, në pozicione drejtuese në administratën qendrore dhe vendor...

7 dhjetor 2023

5 dhjetor 2023

4 dhjetor 2023

29 nëntor 2023

26 nëntor 2023

 • 18:2826 nëntor 2023 18:28 ndrysh versione +571 R Thanas KoniniFaqe e re: '''Thanas Konini''' këngëtar shqiptar. Ai ishte pjesëtar i korit "Liria" që prej rinisë së tij ku edhe mbahet mend për interpretimin si solist i këngëve, "Dua më shumë Shqipërinë" dhe "O moj ti me sytë e zi". U nda nga jeta më 26 nëntor 2023. <ref>https://albeu.com/lajme/o-moj-ti-me-syte-e-zi-ndahet-nga-jeta-solisti-thanas-konini/595482/</ref> <ref>https://abcnews.al/o-moj-ti-me-syte-e-zi-ndahet-nga-jeta-solisti-thanas-konini/</ref> == Burimet == Kategoria:... aktual

24 nëntor 2023

20 nëntor 2023

16 nëntor 2023

15 nëntor 2023

8 nëntor 2023

7 nëntor 2023

23 tetor 2023

18 tetor 2023

 • 10:3818 tetor 2023 10:38 ndrysh versione +1.022 R Historiku i ndeshjeve të futbollit : Shqipëri - BullgariFaqe e re: Historiku i ndeshjeve të futbollit : Shqipëri - Bullgari Statistikat tregojnë se duke nisur që nga viti 1946 kur u zhvillua ndeshja e parë mes Kombëtares sonë dhe bullgarëve e deri në vitin 2023 kur ishte dhe ndeshja e fundit, janë zhvilluar gjithsej 12 ndeshje. NDESHJET SHQIPËRI – BULLGARI PËRGJATË VITEVE Shqipëri 3-1 Bullgari (9 tetor 1946 / Kupa Ballkanike) Bullgari 2-0 Shqipëri (15 korrik 1947 / Kupa Ballkanike) Bullgari 0-0 Shqipëri (17 nëntor 1949... aktual

12 tetor 2023

11 tetor 2023

10 tetor 2023

 • 14:0210 tetor 2023 14:02 ndrysh versione +32 Veli MullarajNo edit summary aktual
 • 10:1810 tetor 2023 10:18 ndrysh versione +1.462 R Veli MullarajFaqe e re: '''Veli Mullaraj''' ekonomist shqiptar. Ai mori titullin "Docent" në vitin 1961, kur ishte 23 vjeç. Në kontributin e tij akademik ai është autor dhe bashkëautor në tekstet e lëndës “Ekonomist për industrinë, ka qenë lektor, si dhe ka udhëhequr për një kohë të gjatë punimet e diplomave të studentëve. Veli Mullaraj ishte shef i planifikimit dhe shpërnadarjes në minieren e qymyrgurit në Memaliaj, Tepelenë, nga më të rëndësishmet në Shqipëri, në periu...

6 tetor 2023

4 tetor 2023

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).