Ndryshimi mes inspektimeve të "19 Qershor"

Jump to navigation Jump to search
96 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Ciçfi rosenberg nuk ka artikull, prandaj nuk vendoset. plus që nuk vendosen burime në këtë faqe.)
 
 
==Lidhje të jashme==
 
*http://kalendar.gazetakritika.net//kalendari/calendar.php?mode=view&id=345
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 

Menyja e navigimit