Ndryshimi mes inspektimeve të "19 Qershor"

Jump to navigation Jump to search
53 bytes removed ,  3 vjet më parë
përmirësime teknike, zëvendësova: Maj → maj, Qershor → qershor (2), Korrik → korrik, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
(përmirësime teknike, zëvendësova: Maj → maj, Qershor → qershor (2), Korrik → korrik, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 31|Majmaj|Qershorqershor|Korrikkorrik}}
 
== Ngjarje ==
*http://kalendar.gazetakritika.net//kalendari/calendar.php?mode=view&id=345
*[http://news.bbc.co.uk/onthisday/hi/dates/stories/june/19 BBC: On This Day]
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 
[[Kategoria:Qershor]]
37.617

edits

Menyja e navigimit